Προσωρινοί Πίνακες Κατάταξης μαθητείας - ΣΤ φάση

Οριστικοί Πίνακες Κατάταξης μαθητείας - Ε φάση

Οριστικοί Πίνακες Κατάταξης μαθητείας - Ε φάση ανά ειδικότητα

Βοηθών Φυσικοθεραπευτών

Αίτηση Συμμετοχής στο Προπαρασκευαστικό Πρόγραμμα Πιστοποιήσης μαθητείας περιόδου 2021

Αγαπητές/οί υποψήφιες/οι,

μπορείτε να υποβάλετε ηλεκτρονικά την αίτηση συμμετοχής σας και τα δικαιολογητικά σας για το Προπαρασκευαστικό Πρόγραμμα Πιστοποιήσης μαθητείας περιόδου 2021 ακολουθώντας προσεκτικά τις οδηγίες . Η προθεσμία υποβολής των ηλεκτρονικών αιτήσεων είναι από την Πέμπτη 07 - 01 - 2021 (ώρα 12:00) έως και την Παρασκευή 15 - 01 - 2021 (ώρα 23:59)

Σήμερα 14/1/2021 δόθηκε παράταση για:
  • την προθεσμία υποβολής των αιτήσεων των μαθητευομένων και των εκπαιδευτικών έως την Δευτέρα, 18-1-2021 και ώρα 23:59 μ.μ.
  • την προθεσμία ανάρτησης των αποφάσεων των ΠΔΕ περί λειτουργίας τμημάτων για τη διεξαγωγή ΠΠΠ έως την 22-1-2021.

Σημειώνεται ότι κάθε υποψήφιος στην φάση υλοποίησης του Προπαρασκευαστικού Προγράμματος Πιστοποιήσης έχει δικαίωμα υποβολής μόνο μίας αίτησης συμμετοχής.

Η υλοποίηση του Προπαρασκευαστικού Προγράμματος Πιστοποίησης θα πραγματοποιηθεί εφόσον είναι εφικτή η διά ζώσης παρουσία στις εκπαιδευτικές δομές.

[ Αίτηση και περισσότερες πληροφορίες ]

Προσωρινοί Πίνακες Κατάταξης μαθητείας - Ε φάση

Προσωρινοί Πίνακες Κατάταξης μαθητείας - Ε φάση ανά ειδικότητα

Βοηθών Φυσικοθεραπευτών

Η διαδικασία ενστάσεων από πλευράς υποψηφίων θα πρέπει να έχει ολοκληρωθεί μέχρι την Τρίτη 22/12/2020 και ώρα 14:00.

ΜΕΛΕΤΗΣΤΕ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ-ΜΑΘΗΤΕΥΟΜΕΝΩΝ - Ε. ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΕΝΣΤΑΣΗΣ ( ΣΤΟ ΟΔΗΓΟ )